a

O nas

SHOOTY powstało aby ułatwić małym firmom dostęp do profesjonalnych materiałów reklamowych. Platformę stworzyliśmy wraz z grupą doświadczonych twórców, którzy specjalizują się w produkcji filmów i fotografii, a nasza wiedza i umiejętności idealnie uzupełniają się na każdym etapie produkcji.

Lata pracy w branży pozwoliły nam zmodernizować proces zamawiania materiałów promocyjnych jednocześnie zachowując wysoki poziom wykonywanych usług. Wiemy jak sprostać oczekiwaniom Klientów, a dzięki specjalnie zaprojektowanemu konfiguratorowi na stronie dajemy możliwość sprecyzowania ich krok po kroku.

Cezary Staszek

to pomysłodawca Shooty, który od lat łączy swojego kreatywnego ducha z organizacją i szukaniem lepszych, prostszych rozwiązań. Doświadczenie w prowadzeniu firmy, będąc równolegle reżyserem i producentem, pozwoliło mu dostrzec nowe możliwości, których aktualnie brakuje na rynku, a na które odpowiada Shooty. W zespole odpowiada za wsparcie klienta, sprawną realizację zamówień oraz wprowadzanie rozwiązań ułatwiających działania platformy.

Mateusz Kalinowski

Współzałożyciel Studia Up! i Up!Film, w ekipie odpowiada za nadzór artystyczny. Uwielbia łączyć ze sobą wszystkie piony kreatywne na planie i tworzyć bez ograniczeń. Jego doświadczenie z zakresu fotografii, scenografii i filmu było niezbędne do powstania konfiguratora Shooty. To dzięki temu firma daje możliwość stworzenia ekskluzywnej reklamy w nowatorski i łatwy sposób.

Paweł Sędziak

Montażysta z zamiłowaniem do teatru i tańca. Na rynku działa od 2008 roku, a w swoim portfolio ma realizacje dla producentów największych nadawców w Polsce i zagranicą takich jak TVN, Discovery, Canal+, BBC Brit, Viasat History. W SHOOTY odpowiada za montaż materiałów reklamowych i to on dba o to, aby nasze filmy były dopracowane w każdej sekundzie. Oprócz postprodukcji spotów reklamowych, dokumentów i programów rozrywkowych rozwija się również jako lektor.

Karina Bielik

Dyplomowana charakteryzatorka i projektantka kostiumów. Swoje doświadczenie zdobyła na planach i sesjach takich marek jak Samsung, Oppo, Link4, Tyskie, Monte czy Canal+ . W Shooty zajmuje się castingami i przygotowaniem wizualnym aktorów. Dba o sprawną pracę ekipy na planie, publikacje materiałów w social mediach oraz przygotowywanie materiałów zza kulis powstawania filmów reklamowych.

Shooty jest wynikiem pracy zespołowej. Wierzymy, że dzięki różnym charakterom i umiejętnościom jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Jako twórcy kreatywni reagujemy na potrzeby małych firm oferując pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do realizowanych filmów reklamowych. Wiemy, że podstawą dobrej współpracy jest komunikacja, dlatego jesteśmy do Waszej dyspozycji telefonicznie i mailowo.